fbpx
21 Czerwca 2018

Baume et Mercier Classima - elegancki zegarek dla niej i dla niego

Napisał: Adam Ciborek

Pierwsze sukcesy zapamiętuje się z łatwością. Zdobycie dyplomu na uczelni wyższej, pierwsza praca, pierwszy zrealizowany samodzielnie projekt. Później ich wspomnienie jest przyjemnością, po którą sięga się z chęcią. Kolejne osiągnięcia cieszą już inaczej.

 

Szwajcarzy z Baume et Mercier proponują swoje wyroby, by dodatkowo uświetnić takie okazje. Niezależnie czy to obrona pracy magisterskiej, czy też awans w pracy, modele Classima od szwajcarskiego producenta będą doskonałym dodatkiem.

 Zdecydowanym, młodym kobietom Baume et Mercier proponuje ponadczasowy wyrób. Classima o numerze referencyjnym 10353 powstała ze stali szlachetnej. Wewnątrz pracuje mechanizm kwarcowy, prezentujący godziny, minuty i dzień miesiąca. Elegancka, biała tarcza otrzymała oznaczenia godzin w formie rodowanych, rzymskich cyfr.

Smukłe wskazówki są również rodowane. By zegarek cieszył jak w „Wielkim Dniu” i zachował doskonałą czytelność, jego szkiełko jest szafirowe. Koperta o średnicy 31 milimetrów ma pełny dekiel z miejscem na okolicznościowy grawer. Dopełnieniem jest skórzany pasek o wzorze krokodylej skóry, w kolorze niebieskim. Został wyposażony w system ułatwiający szybką wymianę.

 

 

 

 

Dla mężczyzny można wybrać model o oznaczeniu 10333. Ten okrągły zegarek ma interesującą tarczę oraz nowoczesny i stanowczy charakter. W jego wnętrzu pracuje mechanizm z automatycznym naciągiem sprężyny. Ze srebrnej, giloszonowanej tarczy odczytać można godziny, minuty, sekundy, a także dzień miesiąca. 

 

  

 

Wskazówki są niebieskie, a indeksy godzinowe srebrne. Koperta ma średnicę 42 milimetrów i przejrzysty dekiel. Zegarek został tak skrojony, by wpasował się pod mankiet koszuli młodego mężczyzny, stawiającego czoła nowym wyzwaniom.

 

O opisane modele oraz ich bliźniacze wersje, można pytać u autoryzowanych sprzedawców marki Baume et Mercier. Na wielu uczelniach zakończenie roku akademickiego odbędzie się za kilka dni. Jest jeszcze chwila, by zaopatrzyć się w wyjątkowy prezent, pasujący do okazji. Być może będzie nim właśnie zegarek Baume et Mercier.

Adam Ciborek

Adam Ciborek

Lubię kawę, książki i innowacje. Szczególnie te zegarkowe. Czekam,aż powstanie urządzenie,które pozwoli regulować względność czasu. W świecie zegarków obracam się już od wielu lat. Pozwoliło mi to wyrobić sobie własne zdanie, które mam nadzieję, jest interesujące i pomocne dla innych.

ins Instagram


Nazwy własne firm, produktów, instytucji, a także ich znaki towarowe są własnością tychże firm, podobnie jak materiały graficzne i filmowe wykorzystane w serwisie Timeandwatches.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 - 2021

Wykonanie: http://mizzo.pl