fbpx

Breitling Super Chronomat 44

Chronomat od Breitlinga ma pewnie tak samo wielu wyznawców, co przeciwników robiących głupią minę za każdym razem, gdy widzą specyficzną bransoletkę Rouleaux.

Specjalne modele Avenger i Aviator 8 od Breitlinga

Z panem Georgesem Kernem w kabinie pilota, firma Breitling pozostaje wierna swoim tradycjom, jednocześnie ewoluując w widoczny i interesujący sposób.

Baselworld 2020 bez udziału firmy Breitling!

Znana z produkcji wysokiej klasy zegarków firma Breitling ogłosiła w swojej notce prasowej, że skoncentruje się na własnym, niezależnym kanale komunikacyjnym - Breitling Summit.

Breitling Cockpit B50 Orbiter Limited Edition

W marcu 1999 roku baloniarze Bertrand Piccard i Brian Jones wylądowali bezpiecznie na odległym zakątku egipskiej pustyni.

Breitling Aviator 8 Automatic Curtiss 41 Warhawk

W ciągu kilku ostatnich lat firma Breitling przeszła naprawdę sporo zmian.

Breitling Navitimer 1 B01 Chronograph 43 Pan Am Edition

Firma Breitling wprowadziła a rynek nową kolekcję zegarków pod nazwą - Navitimer 1 Airline Editions.

Breitling Exospace B55 Yachting - profesjonalne narzędzie dla żeglarzy

Firma Breitling w 2016 roku wprowadziła wielofunkcyjny zegarek Exospace B55, który można sparować ze smartfonem za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth.

Breitling Continental GT „Dark Sapphire” Edition

Na trwających obecnie targach samochodowych we Frankfurcie (14-24 września), firma Bentley zaprezentowała światu nową odsłonę modelu Continental GT.

Breitling Chronoliner B04 Boutique Edition z manufakturowym mechanizmem

Nie od dziś wiadomo, że zegarki pochodzące z limitowanej edycji są bardziej pożądane przez entuzjastów zegarmistrzostwa, aniżeli wersje regularne.

Breitling Avenger Hurricane 12H - odświeżony model

Gdybym miał wskazać bez żadnego wachania firmę, która w ostatnim czasie odnotowała niesamowity postęp, i zaczęła podążać w bardzo dobrym kierunku, byłaby to firma Breitling.

ins Instagram


Nazwy własne firm, produktów, instytucji, a także ich znaki towarowe są własnością tychże firm, podobnie jak materiały graficzne i filmowe wykorzystane w serwisie Timeandwatches.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 - 2023

Wykonanie: https://mizzo.pl