[Basel 2019]: Rolex Oyster Perpetual Yacht-Master 42

Jedną z najbardziej atrakcyjnych nowości zaprezentowanych na obecnie trwających targach w Bazylei przez markę Rolex jest nowy Oyster Perpetual Yacht-Master 42.

[Pre-Basel 2019]: Chopard Mille Miglia 2019 Race Edition

Chopard to marka wszechstronna, zajmująca się produkcją dóbr luksusowych.

Jaquet Droz Grande Seconde Moon Swiss Serpentinite - kamienna tarcza

Wczoraj mogliście przeczytać artykuł o niecodziennym modelu Pilot Type 20 Extra Special Silver, wykreowanym przez markę Zenith.

Zenith Pilot Type 20 Extra Special Silver - srebrny "pilot"

W dzisiejszym zegarmistrzostwie trudno spotkać zegarki czy ich komponenty wykonane ze srebra, a szkoda, bo to naprawdę ciekawy materiał.

Oris Aquis Date 39,5 mm - "zielona maszyna"

Modelu Oris Aquis Date nikomu chyba nie trzeba przedstawiać w szczególności zagorzałym fanom zegarmistrzostwa, a także miłośnikom podwodnych eskapad.

H. Moser & Cie. Pioneer Tourbillon i Pioneer Centre Seconds

Wygodne i zaprojektowane do codziennego użytku modele, Pioneer Tourbillon i Pioneer Centre Seconds, charakteryzują się eleganckim, odważnym oraz nowoczesnym wzornictwem, nawiązującym do współczesnego świata.

Breitling Aviator 8 Automatic Curtiss 41 Warhawk

W ciągu kilku ostatnich lat firma Breitling przeszła naprawdę sporo zmian.

Recenzja: Ball Fireman NECC

Ball Fireman NECC bez wątpienia kojarzy się z solidnością i prostym wzornictwem, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku.

Davosa Junak - dla fanów polskiego kultowego motocykla

Junak to legendarny polski motocykl produkowany przez zakład SFM — Szczecińską Fabrykę Motocykli.

[Pre-Basel 2019]: Maurice Lacroix Aikon Venturer

Minęło kilka lat, dokładnie 6, od momentu, kiedy to firma Maurice Lacroix wydała na rynek model Pontos S Diver — pełnoprawnego towarzysza podwodnych wojaży.

Ulysse Nardin Marine Mega Yacht — kiedy jacht to za mało

Zima w Warszawie zdaje się kończyć — na ulicach nie ma śniegu, temperatura w ciągu dnia zbliża się do dziesięciu stopni Celsjusza, dzień jest wyraźnie dłuższy.

Rolex uruchomił nową witrynę www.rolex.org - ku pamięci Hansowi Wilsdorfowi i nie tylko!

Dwa miesiące temu jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów zegarków na świecie, firma Rolex, zaprezentował nową witrynę internetową www.

ins Instagram


Nazwy własne firm, produktów, instytucji, a także ich znaki towarowe są własnością tychże firm, podobnie jak materiały graficzne i filmowe wykorzystane w serwisie Timeandwatches.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 - 2019

Wykonanie: http://mizzo.pl