29 sierpień 2017

#KONKURS - Wymyśl nazwę dla nowego zegarka Balticus

Napisał: Bartosz Marciniak

Zgodnie ze wczorajszą obietnicą startujemy z konkursem. Jak już doskonale wiecie, zrecenzowaliśmy dla Was prototypowy model, stworzony przez polską firmę Balticus. Tekst możecie przeczytać - tutaj. Zegarek nie posiada jeszcze nazwy, dlatego zwracamy się z tym do Was - naszych czytelników! 

 

Postanowiliśmy wspólnie z firmą Balticus, że to właśnie Wy zadecydujecie, jaką ostatecznie nazwę otrzyma nowy model, który na półki sklepowe trafi już niebawem. Zachęcamy wszystkich gorąco do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą nazwę. Liczymy na Waszą kreatywność i jesteśmy bardzo ciekawi nazw, które zaproponujecie. Mała wskazówka - nie skupiajcie się tylko na polskich nazwach. Autor najlepszej propozycji, zostanie obdarowany nagrodą ufundowaną przez markę Balticus. Co to będzie? Dowolnie przez Was wybrany model zegarka z aktualnej kolekcji. 

 

 

Co należy zrobić by zgarnąć nagrodę? 

 

1. Polubić i udostępnić post konkursowy na naszym fanpage'u @Timeandwatches.pl

2. W komentarzach wpisać proponowane nazwy (max 3)

3. Polubić fanpage @BalticusPolska na serwsie Facebook

 

 

Każda osoba może zaproponować maksymalnie trzy nazwy. Konkurs potrwa do 29.09.2017 do godziny 23:59:59. Zwycięzce wybierze redakcja Timeandwatches.pl oraz właściciel marki Balticus - pan Bartosz Knop. Wyniki zostaną ogłoszone 30 września o godzinie 22:00 na fanpage'u @BalticusPolska oraz @Timeandwatches.plSzczegółowy regulamin znajdziecie - TUTAJ.

 

Życzymy dobrej zabawy, i zachęcamy Was również do polubienia naszego konta na Facebook’u: https://web.facebook.com/TIMEANDWATCHESPL/ oraz Instagramie @Timeandwatches.pl

 

 

epos.info.pl

Bartosz Marciniak

Bartosz Marciniak

 

Moja przygoda z zegarkami rozpoczęła się już w szkole średniej, kiedy to na okienkach godzinowych spacerowałem po alejach galerii handlowej i spoglądałem z niedowierzaniem na gabloty wystawowe najlepszych salonów sprzedających owe przedmioty. Pierwsze moje pytanie pojawiające się gdzieś tam w głowie było: "Dlaczego zegarki potrafią kosztować majątek?" W celu nabycia wiedzy na ten temat trafiłem na forum KMZiZ gdzie zaraziłem się pasją, która z czasem przeistoczyła się w miłość

Poprzedni

Recenzja: Balticus nowy projekt i konkurs!

Następny

Baume et Mercier x Indian Motorcycle

   Follow us on  ins

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com

Dziękuję, już lubię tę stronę.

 

© 2018 Timeandwatches Polska. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Wykonanie: http://mizzo.pl/